piątek, 5 kwietnia 2013

Coś na pocieszenie... To comfort myself...

Uff! to zapowiada się na długi miesiąc:(  Najprawdopodobniej minie jak z bicza strzelił a my potrzebujemy czasu na znalezienie nowego domku!!! I jak na złość nic w zasięgu, rynek jakby wymiotło. Szukamy tam gdzie Starszy biega do szkoły bo do tej pory woziliśmy go ponad 20km w jedną stronę - 2x dziennie + polska szkoła i codzienne zakupy i dojazdy mężowskie do pracy... a nasz mechanik przecierał oczy ze zdumienia oglądając licznik i robiąc kolejny przegląd czy jakieś naprawy. Chociaż muszę przyznać mu rację bo naszę błękitne audzisko spisuje się niesamowicie, tfu przez lewe ramię!
Przekopując domek w przygotowaniach do pakowania znalazłam dawno wykonane cacka szyte do szycia;)
Ulubine myszki Kuby, bawił się nimi dobre kilka tygodni. Dobrze, że on a nie kociska;)

Uff! this can be a very long month:(  Propobly will be gone so quickly and we need lots of time to found a new house to rent!!! And of course nothing now is avaiable. We are looking for a house in small town, where the Older one is going to school cos up to this time we traveled over 20km one way - twice a day + polish school and everyday schoping and others... and our mechanic maked only big eyes every time when he sow speedometer;) Im so happy as this blue car working so well!!
Trying to tidy up a house before moving I found ages ago done mouse pincussion:) Favorite Kuba's toy for a weeks. Good that was him not a cats;)bardzo poręczne i w końcu nie muszę trzymać szpilek w zębach...
very handy and at last I dont need keep a pins in my mouth...
a tutaj całe stadko;)
and here a whole herd;)


Na końcu z pudełka wyskoczyły sówki:))
The owls jump out from the box on the end:))


To pierwsze z kilku pomyślanych. Następne dopiero powstaną gdyż doszły już automatyczne miarki i mogą mieć cięższe dupska (przepraszam za język;)) co powinno im wyjść na dobre! No i bardziej użyteczne.

This is first two from a couple in my head. Next one will be done with measuring tape!!! Much more usefull and steady!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz