poniedziałek, 1 kwietnia 2013

Świąteczny Poniedziałek After Easter Monday

Święta, Święta i jak zwykle prawie po świętach. Dzisiaj lany poniedziałek, no może w tym roku śnieżkowy:)) Takiej pogody to najstarsi górale nie pamiętają, prawie się cieszę, że w tym roku spędzamy kolejne święta w Irlandii. Jakieś słońce wyszło ale i tak zimno. Troszkę późno, ale mogę pochwalić się decu pisankami robionymi  na ostatni moment,  musiałam spróbować decoupażu:) Zabierałam się już od zeszłego roku no i w końcu!!! Tylko dlaczego nikt nie pisze jak trudne jest robienie zdjęć tym cackom, a to światło, a to ostrość, kolory przekłamane itd wymieniać można do woli.

Nearly after Easter time. So cold this year, sunny but not nice. Maybe even better as we are in Ireland now cos in Poland is even worst: cold and looots of snow. Propobly better go skiing now as on Christmas:0. A bit late but I have to show a decoupage easter egs done in last minute. I was thinking to try decoupage from the last year and now happend:)!!! Why only nobody do not let me know as taking a pictures of them is so difficuld. They are round and with lots of mirror effects, even the colors do not like be shown well.... This year I used duck egs in next one I'll try to get gooses, should be more funn and better result...

 To moje ulubione ale nie znalazłam sposobu na złapanie kolorów, tło jest cieniowane srebrzysto siwy z fioletowym różem... jak uda mi się znaleźć kogoś kto pokaże mi jak zrobić takie zdjęcie nie omieszkam zamieścić obok dla "porównania";) ale i ten rodzaj sepii jest piękny!

This my favorite!!! I cant find idea how to catch up colors, background is a shadow silvery gray with purple pink... If I can found somebody who will show me how to do a good quality picture of it I'll show it beside...  but even this one is looking nice:))
 Łowickie klimaty, pierwsze podejście do mocnych kolorów...
Polish etno pattern, they are always with strong colors...


Ultramaryna jest zawsze efektowna, tym razem efekt jest czarujący:)
This kind of blue always looking well, this time charming:)


Coś dla dzieciaków...
Something nice for kids...


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz