sobota, 27 kwietnia 2013

Urodzinki dziewczynki Little girl birthday

Tydzień temu  Kuba dostał zaproszenie na urodzinki do dziewczynki z klasy:)) Po dłuższej rozmowie bardziej dotyczącej czy chce iść na dziewczyńskie urodziny (bo koledzy, ci najlepsi powiedzieli,że w zeszłym roku było marnie;)) i obietnicy z mojej strony, że jakby co to go wyratuję i zabiorę wcześniej, stanęło, że idzie:)) Później wyszło na to, że Amy jest całkiem miła a on ją lubi bo jest kociarą  i czasami rozmawiają sobie o kiciorach. Wygląd zaproszenia to zresztą potwierdzał:) Dziewczyńskie różowości i kot oczywiście. Nie wiem dlaczego ale od razu miałam ochotę jej coś uszyć!
I oto jest: różowe bo dziewczyńskie, kot bo dla miłośniczki i serduszko bo urodzinki!
Mam nadzieję, że się jej spodoba!!!!!!!!!!
Powędrował do nowej właścicielki już wczoraj wieczorem:)

Week ago Kuba got a birthday party invitation from one girl from his class. After quiet long chat about going or not going to party (the best classmates told him as in last year the party wasnt great) I promise rescuing him if is not great;) and he decide to let try.... Later on he told me as she is nice girl and she loves cats, they often chating about cats. Take a look on invitation was enough. Girlish pink and a cat of course. I dont know but I got a filling as I have to sew for her something!
And how this looked: pink cos is girlish, cat cos she is a cats lover and a hart cos a birthday!
I hope she will liked!!!!!!!!!!!!
Yesterday he went to his new owner:)

 Pan Kot;)         Mr Cat;)


 Oczywiście, że  z dodatkowym serduszkiem:))  Of course with additional hart:))
 To zaproszenie było inspiracją, oczywiście w oryginale kot nie miał okularów i bródki, to już autorstwa Kuby:) This invitation was a inspiration, of course oryginally the cat haven't glasses and beard, this one Kuba drow himself;)


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz